www.cvonline.hu

SENIOR FOLYAMATMÉRNÖK

  • A hirdetés 148 napja lejárt

A Prysmian MKM Magyar Kábel Művek Kft balassagyarmati gyárába keres sikerorientált jelentkezőket az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Kábelipari gyártósor  gyártásának szakmai támogatása
  • Gyártási folyamatok kialakítása és támogatása, layout
  • Folyamat kontrol (PFMEA, Process map, munkautasítások)
  • NPI folyamatokban való aktív részvétel
  • Aktív részvétel a selejt csökkentésben és hatékonyság javításban
  • Terület felkészítése belső és küldő auditokra
  • Területi szakmai oktatások elvégzése, képzési anyag elkészítésében való részvétel, új dolgozók betanításának szakmai felügyelete és vizsgáztatása
  • Új termékek és beruházások támogatása a tervezéstől a kivitelezésig
  • Éves minőségi és területi tervek betartása, betartatása
  • Gépkezelési utasítások elkészítése
  • HSE standardok bevezetése és betartatása a gyártósorokon

Elvárások:

  • 2-4 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Mérnöki végzettség (gépészmérnök, vagy mechatronikai mérnök)
  • Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Előnyt jelent a lean, 6sigma ismeretek

Ajánlatunk:

  • Attraktív juttatási csomag, cafetéria
  • Bejárás támogatása
  • Külföldi tréningeken való részvétel

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő