www.cvonline.hu
Senior folyamatmérnök (Referenciaszám: PJ3266)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.12.17.
Jelentkezési határidő: 2014.12.19.
Hirdetés azonosító: 879971
lejárt

A világ egyik legnagyobb autóipari beszállítója, többségében új és magas színvonalon automatizált gépparkkal rendelkező móri termelő egységébe keresünk tapasztalt munkatársat az alábbi munkakörbe:

Senior Folyamatmérnök

Feladatok:
- A termelőeszközök rendelkezésre állásának biztosítása
- Mérnöki változtatások kezelése gyakorlati oldalról valamint a dokumentáció tekintetében egyaránt
- Minőségügyi problémák felderítésében, megoldásában való részvétel
- KPI-ok figyelése, eltérések elemzése
- Gyártási dokumentáció elkészítése, aktualizálása, biztosítás a termelés és kisegítő személyzet számára (Poka-yoke, Munkautasítások, Utómunka utasítások elkészítése).
- Mérnöki támogatás új projektekben a projektvezetők felé, ennek során a felelősségi körébe tartozó termelőeszköz gyártásának felügyelete, koordinálása, termelőeszköz átvétele és termelésbe adása annak megfelelősége esetén.
- A vevő által kért módosítások kiajánlása, kapcsolattartás a beszállítókkal, felmerülő technikai problémák megoldása.
- Gyártáshoz, gyártóeszközhöz tartozó műszaki rajzok kezelése, frissítése

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Hegesztési technológiák ismerete
- Minimum 2 éves, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
- Erős társalgási szintű angol nyelvtudás, a német nyelvtudás előnyt jelent
- APQP ismeret, 3D modellező program ismerete
- Vevői reklamáció esetén utazási hajlandóság
- Gyakorlatias, problémamegoldó, együttműködő személyiség

Előny:

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatási csomag
- Kiváló fejlődési és karrier lehetőség
- Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
- Professzionális csapat és modern, multinacionális környezet
- Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél

Kérjük, angol és magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Link megjelenítése" data-width="100px" data-height="40px" data-colorscheme="light" data-layout="standard" data-action="like" data-show-faces="false" data-send="true">