www.cvonline.hu

Senior folyamatmérnök - folyamatfejlesztési terület

  • A hirdetés 994 napja lejárt

Partnerünk bővülő, multinacionális autóipari beszállító. A folyamatos fejlődés, termékbővítés és vevői elégedettség biztosítására keressük a menedzsment új tagját az alábbi pozícióba:

SENIOR FOLYAMATMÉRNÖK - FOLYAMATFEJLESZTÉSI TERÜLET

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Gyártási folyamatok folyamatos javítása költségoptimalizálása, határidőket és minőségi szempontokat kiindulópontként véve
Folyamatjavító intézkedések bevezetése a szakterülettel együtt
A bevezetett folyamatok hatásvizsgálata
Folyamatoptimalizálási (gyártási, átszerelési és logisztikai) workshopok előkészítése, moderálása

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Min. 3 éves folyamatmérnöki, gyártástámogató mérnöki tapasztalat
Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
Lean/CI, stb. eszközök ismerete
Angol munkanyelv szintű ismerete

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom-Esztergom megye

AMIT KÍNÁLUNK:

Komplex feladat, szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes juttatási csomag

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR980 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Veszprém
Pest
Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Nógrád
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő