www.cvonline.hu

Senior Folyamatmérnök (Festő üzembe)

  • A hirdetés 1013 napja lejárt

A GESTAMP Hungária Kft. – a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójaként, közel 100 ipari és gyártó vállalattal, 30.000 alkalmazottal – globális megoldásokat kínál a hegesztett és hidegen préselt karosszéria elemek tekintetében. Professzionális csapatunknak és magas színvonalon automatizált gépparkunknak köszönhetően olyan neveket üdvözölhetünk Vevőink között, mint a GM, Fiat, Volkswagen, Audi, Peugeot, Citroen, Renault.

Jelenleg móri termelőegységünkbe keresünk szakmailag elhivatott, agilis munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • A termelőeszközök rendelkezésre állásának biztosítása
  • Mérnöki változtatások kezelése gyakorlati oldalról valamint a dokumentáció tekintetében egyaránt
  • Minőségügyi problémák felderítésében, megoldásában való részvétel
  • KPI-ok figyelése, eltérések elemzése
  • Gyártási  dokumentáció elkészítése, aktualizálása, biztosítás a termelés és kisegítő személyzet számára (Poka-yoke, Munkautasítások, Utómunka utasítások elkészítése).
  • Mérnöki támogatás új projektekben a projektvezetők felé, ennek során a felelősségi körébe tartozó termelőeszköz gyártásának felügyelete, koordinálása, termelőeszköz átvétele és termelésbe adása annak megfelelősége esetén.
  • A vevő által kért módosítások kiajánlása, kapcsolattartás a beszállítókkal, felmerülő technikai problémák megoldása.
  • Gyártáshoz, gyártóeszközhöz tartozó műszaki rajzok kezelése, frissítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Vegyészmérnöki végzettség előny)
  • Minimum 2 éves, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Gyakorlatias, problémamegoldó, együttműködő személyiség
  • Erős társalgási szintű angol nyelvtudás
  • APQP ismeret
  • Vevői reklamáció esetén utazási hajlandóság

Munkavégzés helye: Mór

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette figyelmét és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol