www.cvonline.hu

Senior folyamatmérnök / csoportvezető - Szolnok

  • Company_icon HILL International
  • Location_icon Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

GYAKORLOTT A FOLYAMATEJLESZTÉSBEN ÉS A HATÉKONYSÁGJAVÍTÓ MÓDSZEREKBEN? AUTÓIPARI TERMELÉSBEN SZEREZTE TAPASZTALATÁT? JÓ PROBLÉMAMEGOLDÓ, AKI SZÁMÁRA ELSŐ A MINŐSÉG? KÉPES EGY TEAM-ET KOORDINÁLNI? VÁRJUK JELENTKEZÉSÉT!

Megbízónk egy 40 éve működő multinacionális autóipari beszállító, amely Magyarországon kiváló minősítéseket nyert fém autóalkatrészek gyártásában. A dinamikusan fejlődő vállalat magyarországi központjába most új szakembert keresünk.

FELADATAI A KÖVETKEZŐEK LESZNEK:

  • legfontosabb felelőssége lesz a hatékonyság, teljesítmény és a termelékenység növelésefolyamatfejlesztések végrehajtása
  • veszteségek kiküszöbölése (layout tervezés, folyamatoptimalizálás)és a folyamatok, szerszámok és berendezések folyamatos tökéletesítése
  • nyomon követi a KPI-okat, alkalmazza őket, és lemenedzseli a tervezési változásokat
  • gondoskodik a folyamatstandardok kidolgozásáról és beindításáról-alkalmazásáról, megtervezi a legjobb gyakorlatokat
  • együttműködik a minőségbiztosítással, a nem megfelelőségek kijavítása érdekében
  • munkájával támogatja a termelést (hegesztési, préselési paraméterek finom hangolása), a beszerzési területet (alkatrész kalkulációk finomítása)Felettese a termelési vezető lesz és a folyamatmérnök csapat koordinálásáért felel majd

ELVÁRÁSOK, AVAGY AMITŐL SIKERES LESZ EBBEN A POZÍCIÓBAN:

  • felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnöki előny)
  • 3-5 éves termelési tapasztalat az autóipari területen
  • jártasság folyamatfejlesztési, hatékonyságjavító módszerekben (Lean, Kaizen, Six Sigma, stb.)
  • ISO/TS 16949 ismeret
  • termékbiztonsági és adatfeldolgozási tapasztalat
  • valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete
  • kiváló kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Szolnok 50 km-es körzetében lakik vagy hajlandó bejárni vagy költözni

EZEK IS ELENGEDHETETLENEK A POZÍCIÓHOZ:

  • elkötelezett csapatjátékos
  • nagy önállósággal képes dolgozni
  • praktikus gondolkodású
  • kezdeményező
  • problémamegoldó, aki számára első a minőség.

ITT MEGTALÁLJA, AMIT KERES:

Megbízónk a kiválasztott jelöltnek nemzetközi hátterű, gyors ütemben növekvő cégben egy kihívásokkal teli pozíciót kínál, folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel és versenyképes fizetési csomaggal.

MEGTETSZETT ÖNNEK? Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát online rendszerünkön keresztül, magyar és angol nyelvű önéletrajza feltöltésével, valamint egy adatlap és egy rövid kérdőív kitöltésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva tudja benyújtani.

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Minőségbiztosítási menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol