www.cvonline.hu

Senior Főkönyvi Könyvelő

  • Frissítve 81 napja
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Feladatok:
  • Junior kollégák szakmai támogatása, mentorálása és koordinációja
  • Részvétel a mérleg- és eredmény kimutatások készítésében
  • Részvétel a havi zárási folyamatokban komplex könyvelési feladatokkal kapcsolatban
  • Statutory és adózási feladatok támogatása
  • Összetett könyvelési feladatok megoldása nemzetközi partnerekkel együttműködve
  • Mérleg rekonsziliációk, Intercompany, pénztár, bank könyvelés
  • Bevallások elkészítésében való részvétel
  • Cash-flow riportok, kimutatások és előrejelzések készítése
  • Könyvelési tételekkel kapcsolatos problémák megoldása és nyomon követése
  • Folyamat- és rendszerfejlesztésekben való részvétel
  • Szakértői szerep a csoportban összetett könyvelési kérdésekkel kapcsolatban
Elvárások:
  • Minimum 3 éves számviteli tapasztalat (GL, teljes körű könyvelés, kontrolling, audit)
  • Nemzetközi számvitelben szerzett tapasztalat (pl. IFRS, US GAAP, SOX)
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (preferáltan pénzügy, számvitel területen)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • MS Excel
  • Erős analitikus gondolkodásmód
  • Folyamat szemlélet
  • Kiemelkedő kommunikációs készségek
Előny:
  • Folyékony francia vagy német nyelvtudás
  • SSC tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern irodai környezet
  • Karrier lehetőség
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest