www.cvonline.hu

Senior Főkönyvi Könyvelő

  • A hirdetés 838 napja lejárt

Nemzetközi disztribúcióval foglalkozó, nagy múltú partnercégünk start-up leányvállalatához munkatársat keres a következő munkakörbe:

Feladatok:

-          Szállítói számlák és vegyes tételek könyvelése

-          US GAAP-ben történő könyvelési feladatok ellátása

-          Éves beszámoló elkészítésében aktív részvétel, időszaki zárási feladatok elvégzése

-          Jogszabályváltozások lekövetése

-          Közreműködés az adóellenőrzéseken és a könyvvizsgálatokon

-          Kapcsolattartás a kapcsolódó hatóságokkal, partnerekkel és bankokkal.

-          Rendszeres kimutatások készítése

Elvárások:

-          Felsőfokú szakirányú végzettség

-          Mérlegképes könyvelői képesítés előnyt jelent

-          4-6 év könyvelés területén szerzett tapasztalat

-          Felsőfokú, magabiztos ANGOL nyelvtudás

-          Kiváló MS Office ismeretek

-          Motivált, eredményorientált személyiség

-          Kiváló kommunikációs képességek

-          Egyéb európai nyelv ismerete kimondott előnynek számít

Amit partnercégünk ajánl:

-          Attraktív bér és juttatási csomag

-          Kimagaslóan jó fejlődési, előrelépési lehetőség

-          Nemzetközi környezet

-          Modern, inspiráló irodai környezet

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő