www.cvonline.hu

Senior Financial Accountant

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.01.
Jelentkezési határidő: 2017.11.30.
Hirdetés azonosító: 1187768
lejárt

Your new company
Ügyfelünk könyvvizsgálattal, számviteli szolgáltatásokkal, üzleti, adó- és jogi tanácsadással foglalkozó nemzetközi szervezet. A hazai piac egyik vezető könyvvizsgáló és tanácsadó cége.

Your new role
a Társaság ügyfelei részére végzett teljes körű könyvvitel koordinálása
hó végi, negyedéves, éves zárások készítése
VIP ügyfelek komplex havi és éves riportjainak elkészítése
mérlegek és eredmény-kimutatások készítése
adóbevallások, statisztikai jelentések elkészítése
kapcsolattartás a társaság ügyfeleivel
kapcsolattartás az ügyfelek könyvvizsgálóival, hatóságokkal
a könyvelő asszisztens munkatársak munkájának koordinálása, felügyelete és ellenőrzése

What you'll need to succeed
pénzügyi, számviteli vagy közgazdasági diploma
mérlegképes könyvelő végzettség
tárgyalóképes angol nyelvtudás
legalább 4 éves, szolgáltatói környezetben szerzett könyvelői tapasztalat
haladó szintű MS Excel ismeret
ERP rendszerek ismerete
projekt szemléletmód
megbízhatóság, precíz munkavégzés
felelősségtudat
ügyfélorientált gondolkodásmód
jó kommunikációs készség
jó problémamegoldó képesség

What you'll get in return
változatos munka, szakmai kihívás
versenyképes juttatási csomag
barátságos munkakörnyezet, fiatalos csapat
hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.