www.cvonline.hu

Senior Finance Manager (Ref.szám: HM-1122)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.03.01.
Jelentkezési határidő: 2015.02.14.
Hirdetés azonosító: 898696

Feladatok:

  • Pénzügyi tervben kitűzött célok elérésének biztosítása Divízió és Plant szinten
  • Plant Controllerek munkájának támogatása, ellenőrzése, ütemezése (forecast riport, key financial information, analysis system, profit plans) és konszolidálása Európa szinten
  • Felelősséggel tartozik a gyors és pontos pénzügyi eredmények, mutatók biztosításáért (Cash flow, működőtőke, mérleg, stb.)
  • Pénzügyi kockázatok és lehetőségek elemzése, kármentő javaslatok tétele, riportálása
  • Helyi és USGAAP számviteli szabályoknak való megfelelés biztosítása
  • Teljes SOX megfelelés
  • Etikai és számviteli szabályok betartásának ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség
  • Min. 5-7 éves tapasztalat pénzügyi vagy ületi menedzsment területén
  • Több éves vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Pénzügyi elemzésekben szerzett jártasság
  • USGAAP ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Nemzetközi munkakörnyezet, stabil munkaadói háttér
  • Versenyképes, egyedi megállapodás szerinti bérezés és juttatási csomag
  • Magas színvonalú, szakmai munka iránt elkötelezett csapat

A munkavégzés helye:

Fejér megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait – feltüntetve a levél tárgyában a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1122-es referenciaszámot – az E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Fejér
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő