www.cvonline.hu

Senior fejlesztőmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2015.10.09.
Hirdetés azonosító: 922071

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális, német gyártó partnerünk budapesti K+F központjába keresünk munkatársat Senior fejlesztőmérnök pozícióba.

Feladatok:

- Kipufogó fék fejlesztésének szériatámogatása európai gyártólokációval együttműködésben
- A termék fejlesztési stratégiák és koncepciók létrehozása és kidolgozása
- A termékfejlesztésben résztvevő nemzetközi csoportok munkájának összehangolása és irányítása
- Vevői igények feldolgozása és ajánlatok készítésének támogatása
- Elektropneumatikus kipufogógáz visszavezető szelep és elektronikus kipufogófékek fejlesztése és műszaki támogatása
- Meleg oldali applikációkra vonatkozó tudásbázis kialakítása, fejlesztése (csapágyak, pillangószelepek, csapok, stb.)

Elvárások:

- Legalább 5 éves szakmai tapasztalat gépészeti fejlesztés területén
- Felsőfokú műszaki végzettség (lehetőleg gépészmérnök)
- ProE vagy SolidEdge felhasználói szintű ismerete
- Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
- Utazási hajlandóság
- Interkulturális érzékenység
- Önálló, agilis munkavégzés
- Vezetési készségek a csoport munkájának koordinálásának és motiválása területén

előny:
- autóipari tapasztalat
- német/olasz nyelv legalább középszintű ismerete
- C/D kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a