www.cvonline.hu

Senior fejlesztőmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2017.09.08.

Tapasztalt mérnök munkatársat keresünk fejlesztőmérnök pozícióba, fejlesztési és gyártási területére. Fő fókusz a konstrukciók és a gyártási folyamatok megalkotása/fejlesztése, valamint a minőség fenntartása,javítása.

Pozíció leírása / Job description

- Többcélú sporteszköz tervezési és fejlesztési folyamatainak támogatása
- Meglévő gyártási dokumentációk átvizsgálása
- 3D modellezés, darabjegyzék és rajzi specifikációk készítése
- Dokumentációk készítése, változások kezelése
- Tűrésszámítás
- Gyártási technológiák, folyamatok tervezésében és fejlesztésében való részvétel
- Szériagyártás felfutásának támogatása
- A gyártás szakmai felügyelete
- Auditok előkészítése, auditokon való részvétel
- Fejlesztési jelentések készítése a vezetőség részére
- Nemzetközi projektekben való részvétel
- Fejlesztői csapat koordinációjában való részvétel

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
- Minimum 3 éves tapasztalat fejlesztőmérnöki pozícióban
- Fémipari gyártásban szerzett tapasztalat előny
- Megbízható angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Komplex és elemző gondolkodásmód
- Precizitás, agilis és önálló munkavégzés
- Rendszerszemlélet, együttműködési képesség
- Rugalmas, proaktív személyiség
- Kiemelkedő problémamegoldó képesség
- Magas szintű kommunikációs és csapatmunkában való együttműködési készség
- Konfliktuskezelési képesség
- Projektvezetési tapasztalat előny
- SolidWork +D tervezésben való jártasság
- Kiváló MS-Office ismeretek

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes jövedelem
- Innovatív technológiák
- Lendületes, fiatalos csapat
- Változatos munkakör
- Új, izgalmas projektekben való részvétel

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -

Tapasztalt mérnök munkatársat keresünk fejleszt...
Budapest

Fejlesztőmérnök

BALLUFF ELEKTRONIKA Kft.

Az automatizálásban csúcspozíciót elfoglaló ves...
Veszprém, Veszprém

Trenkwalder Kft

Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező Partner...