www.cvonline.hu

Senior fejlesztőmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1087500

Tapasztalt mérnök munkatársat keresünk fejlesztőmérnök pozícióba, fejlesztési és gyártási területére. Fő fókusz a konstrukciók és a gyártási folyamatok megalkotása/fejlesztése, valamint a minőség fenntartása,javítása.

Feladatok:

- Többcélú sporteszköz tervezési és fejlesztési folyamatainak támogatása
- Meglévő gyártási dokumentációk átvizsgálása
- 3D modellezés, darabjegyzék és rajzi specifikációk készítése
- Dokumentációk készítése, változások kezelése
- Tűrésszámítás
- Gyártási technológiák, folyamatok tervezésében és fejlesztésében való részvétel
- Szériagyártás felfutásának támogatása
- A gyártás szakmai felügyelete
- Auditok előkészítése, auditokon való részvétel
- Fejlesztési jelentések készítése a vezetőség részére
- Nemzetközi projektekben való részvétel
- Fejlesztői csapat koordinációjában való részvétel

Elvárások:

- Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
- Minimum 3 éves tapasztalat fejlesztőmérnöki pozícióban
- Fémipari gyártásban szerzett tapasztalat előny
- Megbízható angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Komplex és elemző gondolkodásmód
- Precizitás, agilis és önálló munkavégzés
- Rendszerszemlélet, együttműködési képesség
- Rugalmas, proaktív személyiség
- Kiemelkedő problémamegoldó képesség
- Magas szintű kommunikációs és csapatmunkában való együttműködési készség
- Konfliktuskezelési képesség
- Projektvezetési tapasztalat előny
- SolidWork +D tervezésben való jártasság
- Kiváló MS-Office ismeretek

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Innovatív technológiák
- Lendületes, fiatalos csapat
- Változatos munkakör
- Új, izgalmas projektekben való részvétel

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján