www.cvonline.hu

Senior fejlesztő

  • A hirdetés 605 napja lejárt

Amennyiben szeretne Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő high-tech cégének munkatársa lenni, jelentkezzen

munkakörbe! Megbízónk mérőberendezéseket gyárt és fejleszt, sikerükhöz nélkülözhetetlen a világszerte foglalkoztatott több, mint 400 munkatársának hozzáértése és elhivatottsága és az általuk végzett folyamatos kutató-fejlesztő munka. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk a fent nevezett pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • Mérőkészülékek szoftvereinek karbantartása, fejlesztése,
  • alkalmazott mérési eljárások megismerése, szoftveres implementálása,
  • új méréstechnikával kapcsolatos kutatások segítése.

Elvárások

  • Többéves gyakorlat Visual Studio C# fejlesztői környezetben,
  • szakirányú felsőfokú végzettség vagy ezzel egyenértékű munkatapasztalat.
  • szakmai angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

  • Matematikai / fizikai / villamosmérnöki műszaki ismeretek,
  • Képesség önálló feladattervezésre, munkavégzésre és a csapattal való szoros együttműködésre egyaránt,
  • kreativitás, eredményszemléletű hozzáállása,
  • releváns, igényes referenciák.

Amit megbízónk kínál

  • Családias szoftverfejlesztő csoportok, támogatással, nagyfokú egymásra figyeléssel,
  • állandóan megújuló, frissülő projekthalmaz,
  • folyamatos szakmai kihívások,
  • utazási lehetőség a világ több országába,
  • modern, kényelmes munkakörnyezet,
  • versenyképes bér, cafeteria juttatások.

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület

Jelentkezés: Önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje az E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő