www.cvonline.hu

Senior fejlesztő

  • A hirdetés 624 napja lejárt

Informatikai fejlesztő partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

- C# programok, modulok:

                - fejlesztése

                - továbbfejlesztése

                - teljesítményének növelése

                - optimalizálása

                - hibajavítása

- Üzleti problémák analízise

- Eredmények, fejlesztések dokumentálása

az alábbiak szerint:

- Együttműködve a kollégákkal

- Az ügyfelek igényeinek figyelembevételével

- Tiszta és rendezett munka igényével

- Megoldás orientált hozzáállással

Elvárások:

- Felsőfokú területközeli végzettség (programozó, matematikus, mérnök)

- Angol nyelvű írott szakmai szövegek kiváló értése

- Legalább középhaladó (3+ év) C# gyakorlati tudás

  VAGY

  Erős (5+ év) gyakorlati OOP ismeretek

- Képesség önálló munkavégzésre, problémamegoldásra

- Tapasztalat csapatban való munkavégzésben

- Gyakorlati tudás verzió- és esetkezelésben

- Vezetői ambíció

Előny:

- Programozó, informatikus, matematikus, villamosmérnök szakon szerzett főiskolai, egyetemi diploma

- Kiterjedt elméleti ismeretek a szoftver és programfejlesztés területein

- Matematikai problémák iránti érdeklődés

- Térinformatikai tudás/érdeklődés

- Erős C#/.NET ismeretek

- MS Visual Studio ismerete

- Tervezési minták és modellező nyelvek (pl. UML) ismerete

- Gyors tanulási képesség és rendszerszemlélet

- Jó interperszonális és kommunikációs képességek

Amit kínálunk:

- Karrier

- Versenyképes fizetés

- Külföldi utazás lehetőség

- Fiatal, agilis csapat

- Modern környezet és könnyen megközelíthető, központi elhelyezkedésű munkahely

- Érdekes, kevésbé mainstream szakmai problémák és feladatok megismerése és azok megoldásában való részvétel

- Rugalmasság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését , küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő