www.cvonline.hu
Senior fejlesztő német nyelvtudással (Budapest
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 1003341
lejárt
FELADAT
Részvétel német szoftverfejlesztési projektekben Kapcsolattartás az ügyféllel a struktúra előkészítését illetően, illetve a fejlesztés során Szoftverfejlesztés/karbantartás (maintenance) Programspecifikációk készítése Új release-k bevezetésének támogatása Fejlesztői tesztelési feladatok végrehajtása
PROFIL
Felsőfokú szakirányú végzettség Legalább középfokú német ÉS angol nyelvtudás Java és/vagy C/C++ programozásban szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat Unix és Oracle (PL/SQL) adatbázis ismeretek (3-5 év tapasztalat) Utazási hajlandóság Előny: Java/J2EE, Javascript Enterprise Service Bus (ESB) architektúrák ismerete IBM WebSphere Message Broker ismeret Scrum projekt metodológia ismerete PegaRULES Process Commander (PRPC) tapasztalat Személyiségbeli követelmények: Jó kommunikációs képesség, ügyfélorientált szemléletmód Rendszerszemlélet, precizitás Komplex problémák gyors megértése Jó csapatjátékos attitűd

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér