www.cvonline.hu
Senior fejlesztő (machine vision)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 896523
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyedi fejlesztésekkel foglalkozó startup partnercégünk senior fejlesztőket keres.

Feladatok

  • Képfeldolgozó, shape reconstruction algoritmusok fejlesztése
  • Elvárások

  • Algoritmikus gondolkodásmód

  • State of the art képfeldolgozó, shape reconstruction algoritmusok ismerete

  • C++ programozási ismeretek

  • Vonatkozó open source könyvtárak ismerete

  • Technikai érdeklődés

  • Logikus gondolkodásmód, rátermettség, önállóság

  • Folyékony angol nyelvtudás, szakmai dokumentációk, cikkek értő olvasása

  • Előnyök

  • Pontfelhők kezelésével kapcsolatos ismeretek

  • PhD fokozat

  • Publikációs tevékenység

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió