www.cvonline.hu
Senior Fejlesztő (C++/Java)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.01.10.
Jelentkezési határidő: 2014.01.13.
Hirdetés azonosító: 677441
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyik nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat, budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba.

Feladatok

  • Részvétel külföldi szoftverfejlesztési projektekben
  • Kapcsolattartás az ügyféllel a struktúra előkészítését illetően, illetve a fejlesztés során
  • Szoftverfejlesztés/karbantartás
  • Programspecifikációk készítése
  • Új release-k bevezetésének támogatása
  • Fejlesztői tesztelési feladatok végrehajtása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább középfokú német ÉS angol nyelvtudás
  • Java és/vagy C/C++ programozásban szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
  • Java/J2EE, Javascript
  • Unix és Oracle (PL/SQL) adatbázis ismeretek (3-5 év tapasztalat)
  • Utazási hajlandóság (a munkavégzés több hónapos külföldi betanulással kezdődik)
  • Scrum projekt metodológia ismerete előny
  • Jó kommunikációs képesség, ügyfélorientált szemléletmód
  • Rendszerszemlélet, precizitás
  • Komplex problémák gyors megértése
  • Jó csapatjátékos attitűd

Amit ajánlunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Kellemes, modern munkakörnyezet

Kategória
IT / Informatika
Régió