www.cvonline.hu

Senior faclility engineer / Üzemeltetési mérnök

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 1012278

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Amennyiben igen, az

Üzemeltetési mérnök

munkakört neked találták ki!

Feladataid lesznek:

  • ·Létesítmény alaprajzok (layout) napra készen tartása, változások kezelése
  • ·Megelőző karbantartási terv készítése, az elvégzett munkák dokumentálása
  • ·Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, beszállítókkal, árajánlatok bekérése
  • ·Karbantartási feladatokra szerződött partner technikusainak irányítása
  • ·Kapcsolattatárs a társosztályokkal, a felmerülő műszaki igények definiálása, műszaki megoldások szállítása
  • ·Részvétel a létesítménygazdálkodás területét érintő tenderekkiírásában és lebonyolításásban
  • ·Épület felügyeleti rendszer kezelése
  • ·Facility költségvetés tervezésében való résztvétel
  • ·Költségmegtakarítási terv készítése
  • ·Tárgyieszköz leltárokban való résztvétel
  • ·Új beruházások és projektek támogatása
    • ·Épülethez, létesítményhez tartozó eszközökkel, szolgáltatásokkal kapcsolatban felmerülő problémák regisztrálása az erre kijelölt adatbázisban. Ezekre megoldások kimunkálása, árajánlatok bekérése, a javítások elvégzése, elvégeztetéses

Elvárásaink Veled szemben:

  • ·Műszaki főiskola vagy egyetem
  • ·Vezetési (szervezési és irányítási) tapasztalat.
  • ·Épületgépészetben, létesítményüzemeltetésben, karbantartásban szerzett tapasztalat
  • ·Középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudás
    • ·Számítógép felhasználói szintű ismerete
    • ·AutoCad ismeret

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el önéletrajzod a következő e-mail címre: a E-mail cím megjelenítése