www.cvonline.hu

Senior és junior szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 942 napja lejárt

Vivetech Kft.

Senior és junior szoftverfejlesztőket keresünk

(C/C++)

Stabil, pályázati háttérrel és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező cég szoftverfejlesztőket keres ergonómiai és műszaki verifikációs virtual reality szoftver fejlesztéséhez. Senior és junior szoftverfejlesztők jelentkezését is várjuk hosszú távú- és projektmunkákra egyaránt.

Jellemző feladatok:

  • Új programrészek fejlesztése: alaposztályok, hálózati kommunikáció, render engine, fizikai engine, user interface stb.
  • Meglévő modulok továbbfejlesztése, javítása
  • Kapcsolódó kutatások elvégzése

Elvárások:

  • C / C++ fejlesztői tapasztalat, a nyelv magas szintű ismerete
  • Jó algoritmikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Minimális angol nyelvtudás

Előnyt jelenthet:

  • Matematikai affinitás
  • Qt ismerete
  • 3D-s fejlesztői tapasztalat
  • Bullet vagy más fizikai engine ismerete (senior esetén)
  • Szoftvertervezési tapasztalat (senior esetén)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőségek
  • Innovatív, fiatal csapat
  • Kellemes munkakörnyezet, jó hangulat
  • Kihívást jelentő, valóban érdekes, sokrétű feladatok

A munkavégzés helye Budapest.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Üdvözlettel:
A Vivetech csapata
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Határozott idejű, Projekt
Elvárt nyelvtudás Angol