www.cvonline.hu

Senior értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 1045 napja lejárt

Az il Bacio di Stile üzletházban a világ vezető luxus cégei mutatják meg kínálatukat, több mint 5.000 négyzetméteren, három emeleten. Az épület földszintjén stílusos modern kávézó, szintenként 8-10 brand, a legfelső szinten csodálatos panorámával rendelkező étterem és bár nyújt felejthetetlen élményt az ide látogatóknak. Olyan üzletházat építettünk, ahol a termékek, és a kimagasló szerviz elegye varázsolja ünnepé a vásárlást.

Az Andrássy út szívében nyílt üzletházunkba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok és felelősség:

  • A vásárlók személyre szabott kiszolgálása, termékek értékesítése,
  • Termékekkel kapcsolatos tanácsadás,
  • Az áru érkeztetésében, kihelyezésében, a leltár felvételében való aktív közreműködés,
  • Pénztár kezelése,
  • Munkaterület folyamatos tisztántartása,
  • Az üzletház kiemelkedő képviselete,
  • Adminisztrációs feladatok.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Minimum 5 év értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Kommunikációképes, magabiztos angol nyelvtudás,
  • Prémium minőségű termékek ismerete,
  • Kiváló megjelenés,
  • Kiváló értékesítői készségek,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Barátságos, vevőorientált hozzáállás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Megbízhatóság, önállóság, pontosság,
  • Lelkes és felelősségteljes munkavégzés.

Amit ajánlunk:

  • Kiemelten igényes környezet és szemléletmód,
  • Kiváló légkör egy fiatalos, lendületes, nemzetközi csapatban,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Versenyképes jövedelem.

Előnyt jelent:

  • Külföldön, exkluzív környezetben szerzett szakmai tapasztalat.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, az alábbi linken várjuk jelentkezésedet!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Elvárt nyelvtudás Angol