www.cvonline.hu

Senior ERP Tanácsadó

  • A hirdetés 1000 napja lejárt

A Pannon Szoftver Kft. munkatársat keres

munkakörbe.

Várjuk a Te jelentkezésedet is, amennyiben:

  • legalább 5 éves tapasztalattal rendelkezel az ERP tanácsadás területen, ez kiemelten fontos elvárás
  • felsőfokú pénzügyi ismeretekkel rendelkezel
  • kimagasló a problémamegoldó képességed
  • szóban és írásban is kiválóan kommunikálsz
  • kiváló ügyfélkezelési készségekkel rendelkezel az értékesítés és a tanácsadás területén is
  • munkádat precízen, pontosan végzed
  • szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel (gazdasági, informatikai vagy műszaki)
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • kényelmesen meg tudod oldani, ha egy hónapban kétszer 2-3 éjszakát az ország túlsó felén kell töltened
  • minimum középfokú angol nyelvismerettel rendelkezel
  • nagyon szereted ezt a szakmát és elhivatottan tudsz dolgozni

Amit kínálunk:

  • fiatal, motivált csapatban való munkavégzés
  • kiemelkedően kiváló munkahely
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • munkakezdés ideje: 2014. augusztus 15-ig folyik a kiválasztás

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő