www.cvonline.hu

Senior ERP fejlesztő

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 805612

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • a cégcsoport vállalatirányítási rendszerének fejlesztése, karbantartása (Sartor);
  • új modulok fejlesztésében való részvétel Microsoft Access-ben;
  • a munkához tartozó teljes dokumentáció elkészítése;
  • a vállalatirányítási rendszer felhasználóinak segítése;
  • a cégcsoport egyéb informatikai feladatainak elvégzése;
  • junior ERP fejlesztő irányítása, ellenőrzése;

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség;
  • min. 5-6 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • adatbázis applikációk fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Microsoft Access és VBA magas szintű gyakorlati ismerete;
  • SQL Server, .net, Oracle vagy Sybase alapos ismerete;
  • kommunikációképes, folyékony angol nyelvtudás;
  • magas szintű problémamegoldó és kommunikációs készség;
  • önálló munkavégzés;
  • utazási hajlandóság;

Munkavégzés helye:

  • Miskolc;

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése címre!