www.cvonline.hu

Senior elektronikai tervezőmérnök (B61SET)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon Budapest, IX. kerület, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

Senior elektronikai tervezőmérnök

Partnercégünk egy amerikai tulajdonú vérkép elemző gépek tervezésére és gyártására szakosodott vállalat, amely egy senior elektronikai tervezőmérnök kollégával bővítené a csapatát.

Pozíció azonosító: B61SET
Munkavégzés helye: Budapest - IX. Kerület

Feladatok

  • Aktív részvétel a fejlesztési folyamatban (tervezés, költségtervezés, implementáció, teszt fejlesztés, hibakeresés és -javítás)
  • Analóg és digitális áramkörök (I2C, SPI, CAN perifériák) tervezése
  • Beágyazott rendszerek fejlesztése
  • Együttműködés a gyártásban dolgozó mérnök csapatokkal, részvétel a gyártási és minõségirányítási folyamatok fejlesztésében
  • Termék verifikáció és validáció végrehajtása a tervezési inputoknak és termékspecifikációknak megfelelõen

Elvárások

  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • 32 bites ARM architektúráju mikrokontrollerek (Cortex M0, M3 és M4, NXP termékvonal), valamint Microchip mikrokontrollerek (8 és 16 bit) programozása, C nyelven
  • Áramkörtervezési tapasztalat
  • Altium Designer ismerete
  • Keil μVision és Microchip MPLAB rendszerekben szerzett gyakorlat
  • Programozó és debugger eszközök (JTAG, SWD és TRACE) ismerete
  • Biztonsági és minõségirányítási szabványok megértése és alkalmazása
  • Villamosmérnöki végzettség (BSc vagy MSc)
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Agilis és proaktív személyiség

Előny

  • Orvosi eszközök fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • EN 61010-1, EN 61326-1, IPC-A-610, ISO 13485 szabványok ismerete

Amit kínálnak:

  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Cafeteria csomag, 13.havi fizetés, egészségügyi ellátás biztosítása

Helyek Budapest
IX. kerület
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektromérnök
Energetika / Villamosság > Energetikai mérnök, Villamosmérnök
IT / Informatika > Rendszerfejlesztő
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol