www.cvonline.hu

Senior Developer

  • A hirdetés 796 napja lejárt

Keresünk programozót németországi cégünkhöz Würzburg-ba.

A munkakör leírása : Senior Developer

Feltétel: - lehetöleg ABAP, Java Script, Scala, (PHP)                    programozói nyelvek ismerete.

             - min. 2 éves szakmai tapasztalat.

Jó ha:    - tudsz németül,

             - vagy angolul.

             - rugalmas vagy és tudnál Németországban                    élni és dolgozni.

Ha a fentiek közül nem mindegyik feltételnek felelsz meg 100%-san de ennek ellenére úgy érzed, hogy szakmai tudásod megfelelö és ezzel elösegítenéd a cégünk fejlödését, akkor kérlek küldd el minél hamarabb fényképes önéletrajzod magyarul és legalább egy idegen nyelven is, németül vagy angolul a következö e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Lakás keresésben, ha szükséges segítünk. Lehet, hogy éppen Te vagy az, akire szükségünk van!

Köszönöm a jelentkezésed, érdeklödésed!

Helyek Külföld
Kategória Mérnök / Műszaki
Külföldi munka
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol