www.cvonline.hu

Senior Developer / Team Leader

  • A hirdetés 590 napja lejárt

Londoni székhelyű CRM cég, Link megjelenítése keres, teljes elfoglaltságban PHP fejlesztőt budapesti csapatába

munkakörbe.

Feladat:

Angolul tárgyalási szinten beszélő munkatársat keresünk, aki a helyi kis csapattal és külföldi kollégákkal hatékonyan együtt tud működni. Először klasszikus ASP-t kellene PHP-ra fordítani, a későbbiekben a növekvő infrastruktúrát felügyelni és kézben tartani.

Juttatás:

  • Versenyképes (nyugat-európai szintű) fizetés + bónusz.

Munkavézés helye:

  • Belvárosi iroda családias környezetben a Nyugatinál.

  • az alább megadott e-mail címen

További információk:

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő