www.cvonline.hu
Senior Developer (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 719631
lejárt
FELADAT

 Feladatok

 - Általános adatbázis adapter (GDBA) és CMS-től CMDB-be adatbázis webservice connection fejlesztés

 - Ügyfelekkel való kapcsolattartás követelmények értékelésének és meghatározásának érdekében

 - Hozzájárulás a megoldás tervezési folyamathoz

 - Új kiadások implementációjának támogatása

 - Részvétel a program dokumentáció elkészítésben

 - Program tesztek tervezése, futtatása és dokumentálása

 - Szakmai feladatokkal kapcsolatos minden adminisztratív feladat implementálása

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség IT területen

 - Legalább középszintű angol és/vagy német nyelvtudás

 - Legalább 3 év tapasztalat HP uCMDB GDBA adapter and database programozásban (Jython, Oracle)

 - SQLplus / SQLnet kapcsolatok, database views, adatbázis adminisztráció

 - Java/JavaScript/J2EE, XML, HTML, DHTML, Webservices, SOAP, Apache / Tomcat servlet container integrations, JMS ismeretek

 Előny

- Jó szoftvertelepítési ismeretek

- Sun Solaris 9/10 és OSS ismeretek

- CMDBs adminisztráció és interfész technológia ismeretek

- WAN telekommunikáció, IP VPN, Router, kapcsolók

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77858

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió