www.cvonline.hu
Senior Developer – J2EE (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 834966
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Részvétel belső konfigurációs management rendszerek és interfészek   fejlesztésében
  •   Ügyfelekkel való kapcsolattartás követelmények értékelésének és meghatározásának   érdekében
  •   Hozzájárulás a megoldás tervezési folyamathoz
  •   Új kiadások implementációjának támogatása
  •   Részvétel a program dokumentáció elkészítésben
  •   Program tesztek tervezése, futtatása és dokumentálása
  •   Szakmai feladatokkal kapcsolatos minden adminisztratív feladat   implementálása

Elvárások

  •   Felsőfokú végzettség IT területen
  •   Legalább középszintű angol és/vagy német nyelvtudás
  •   Legalább 3 év tapasztalat Java fejlesztésben (J2EE)
  •   Javascript, XML, HTML, DHTML, Webservices, Apache/Tomcat servlet   container integrations, JMS, STRUTS Framework, SOAP ismeretek
  •   Informatikai rendszer architektúrák megértése
  •   SQLplus / SQLnet kapcsolatok, database views (alkalmazási rétegről)   ismeretek

Előny

  •   Szoftvertelepítési ismeretek
  •   Sun Solaris 9/10 és OSS ismeretek
  •   ITIL alapok ismerete
  •   WAN telekommunikáció, IP VPN, Router, kapcsolók
  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német   nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 77856

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió