www.cvonline.hu
Senior Developer – J2EE (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 702139
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Részvétel belső konfigurációs management rendszerek és interfészek fejlesztésében

 - Ügyfelekkel való kapcsolattartás követelmények értékelésének és meghatározásának érdekében

 - Hozzájárulás a megoldás tervezési folyamathoz

 - Új kiadások implementációjának támogatása

 - Részvétel a program dokumentáció elkészítésben

 - Program tesztek tervezése, futtatása és dokumentálása

 - Szakmai feladatokkal kapcsolatos minden adminisztratív feladat implementálása

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség IT területen

 - Legalább középszintű angol és/vagy német nyelvtudás

 - Legalább 3 év tapasztalat Java fejlesztésben (J2EE)

 - Javascript, XML, HTML, DHTML, Webservices, Apache/Tomcat servlet container integrations, JMS, STRUTS Framework, SOAP ismeretek

 - Informatikai rendszer architektúrák megértése

 - SQLplus / SQLnet kapcsolatok, database views (alkalmazási rétegről) ismeretek

Előny:

 - Szoftvertelepítési ismeretek

 - Sun Solaris 9/10 és OSS ismeretek

 - ITIL alapok ismerete

 - WAN telekommunikáció, IP VPN, Router, kapcsolók

Amit kínálunk

Versenyképes fizetési és juttatási csomag

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az   informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonómikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Jelentkezés módja

Kérünk, hogy részletes magyar vagy angol/német nyelvű szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

“Állásajánlatok” menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77856

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió