www.cvonline.hu

Senior Designer

  • A hirdetés 380 napja lejárt

Közismert, sikeres portálok fejlesztésével, webes tartalomgyártással és -szerkesztéssel foglalkozó ügyfelünk Budapest belvárosi irodájába keres a 2017-es úszó-világbajnokság támogató csapatába reklámügynökségi területen tapasztalattal rendelkező Senior Designer munkatársat. Ha jó szervező vagy és szereted a nagy projekteket, jelentkezz és légy részese egy igazán lendületes és dinamikus csapatnak, ahol ötleteid meghallgatásra kerülnek és önállóan, de a csapattal karöltve valósíthatod meg megálmodott terveidet.

Feladatok

A Cég arculati kommunikációjának kezelése, karbantartása, és az arculatban lefektetett szabályok betartatása cégen belül és együttműködő partnereinkkel is, valamint a napi munkafolyamatok lehető leghatékonyabb megvalósulása a kreatív csapaton belül.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség,
  • Minimum 2 év tapasztalat,
  • Releváns portfólió,
  • Fejlesztési trendek alapos ismerete,
  • Biztos megértéssel rendelkezik a fejlesztés terén (HTML, CSS, JavaScript),
  • Csapatban, közösségben dolgozott (team részeként, vagy team leaderként),
  • Online fejlesztési procedúrák, illetve annak design oldalával való naprakész ismeret (wireframetől, a launch-ig),
  • Online marketing alapok ismerete (bannerek, e-dm, social media nyújtotta lehetőségek),
  • Egyszerre több futó projekt menedzselésére való képesség,
  • Precíz, rendszerezett, türelmes, nagy munkabírású, stressztűrő személyiség,
  • Jó kommunikációs képesség

ELŐNYÖK

  • Alapvető tapasztalat front-end fejlesztés területén
  • Csapatvezetési tapasztalat,
  • Offline világában is járatos,
  • Webhez kapcsolódó animációs technológiák ismerete

Amit megbízónk kínál

  • Dinamikusan fejlődő és inspiráló, jó hangulatú munkahelyi környezet,
  • Kivételes tulajdonosi szemlélet,
  • Lehetőség a projektek önálló és felelősségteljes bonyolítására,
  • Nemzetközi brandek megismerése és számukra értékteremtés,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol