www.cvonline.hu

Senior designer (UX/UI)

  • A hirdetés 754 napja lejárt

Lechner Tudásközpont

keres

munkatársat

Feladat felhasználóbarát user interface-ek tervezése és készítése az alábbiak szerint:

  • Webes és mobil alkalmazásokhoz front-end felület tervezés és fejlesztés
  • Mockupok, wireframe-ek, prototype-ok tervezése és kivitelezése
  • Jártasság böngésző kompatibilitással kapcsolatos problémák megoldásában
  • Egyeztetés az érintett projektek résztvevőivel
  • Részvétel tesztelésben

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 éves (webes területen szerzett) tervezői tapasztalat
  • Responsive webdesign ismeretek
  • UX, usability ismeretek
  • Kreativitás, proaktivitás
  • Erős Photoshop, HTML, CSS ismeret
  • Felhasználó orientált szemlélet

Előny:

  • AngularJS, XML, jQuery, yEd ismeret
  • Webes fejlesztési és/vagy térinformatikai tapasztalat

Munkavégzés helye: 11. kerület

Napi munkaidő: Teljes munkaidő

Jelentkezni fényképes önéletrajz beküldésével a bérigény megjelölésével az alábbi címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...