Senior csoportvezető (Service Delivery Management) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 719657
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Nemzetközi ügyfelünkhöz tartozó összes operatív teendő menedzsmentje

 - Erőforrás- és minőségmenedzsment a Service Line-okon átívelő keresztfunkcióként

 - A stratégia és a jövőorientált működésmód fejlesztése és megvalósítása

 - A stratégia fejlesztése tekintettel a munkavállalókra és kompetenciáikra, illetve az üzleti stratégiára

 - Ügyek intézése, menedzsmentje, különösen az alábbi témakörök követése:

  • Minőségbiztosítás
  • Tranzíciós tevékenységek tervezése és fejlesztése a szervezeti változásokat figyelembe véve
  • A megegyezés szerinti szolgáltatási szinteknek, minőségcéloknak és ügyfélelégedettségi mutatóknak való teljes megfelelőség
  • A célok elérésének és a folyamatok és a minőség folyamatos optimalizálásának biztosítása
  • Működési és menedzsment riportok biztosítása minőségi megfontolásból

Elvárások

 - Legalább 5 éves releváns területen szerzett munkatapasztalat

 - Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás

 - Kiváló vezetői készségek, melyek biztosítják az eredményeket keresztfunkcióként is

- Erős ügyfélorientáltság

- Kiváló kommunikációs képesség mind belső (beosztottak), mind külső (ügyfelek) felé

- ITIL folyamatok, SLAk&OLAk ismerete

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79533

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió