www.cvonline.hu

Senior Csoportvezető Hitelkockázat-elemzés területre

  • A hirdetés 437 napja lejárt
Partnerünk:

Partnerünk, a világ egyik legjelentősebb energia vállalata budapesti központjába keres Senior Csoportvezetőt Hitelkockázat-elemzés területre. A vállalat kiemelkedő karrier- és fejlődési lehetőséget kínál, hiszen a teljes európai régiót támogató csapat élén a leendő Senior Csoportvezető komplex vezetői, partnerkezelési és folyamatfejlesztési feladatokkal rendelkezik majd.

Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Vezeti és teljes körűen kontrollálja a vállalat hitelkockázat-elemzési folyamatait adott országokra és üzletágakra vonatkozóan
  • Ellenőrzi az utólag fizető kereskedelmi partnerek egyenlegét és a hitelképesség vizsgálat külső és belső szabályzatoknak való megfelelőségét
  • A 10-12 fős Hitelkockázat-elemző csapat teljes körű vezetése és fejlesztése
  • A csapattagok koordinálása, mentorálása, coaching-ja és személyre szabott motiválása
  • Rendszeres teljesítményértékelés és fejlesztési terv kidolgozása
  • Magas szintű stakeholder management feladatok a vállalat külső és belső partnereivel
  • Eszkalációs pontként szolgál a komplex, magas kockázatú hitelek és helyzetek esetén
  • Biztosítja, hogy a partnerek a megszabott hitelkereten belül vásároljanak
  • Elemzi a portfólióban jelentkező trendeket, feltárja a mögöttes okokat és javaslatot tesz a kockázati tényezők megszűntetésére és a folyamatok fejlesztésére
  • Részt vesz a stratégiai célok meghatározásában, implementációjában és elérésében
  • Átlátja és támogatja a használt rendszerekkel kapcsolatos fejlesztéseket
  • Aktívan részt vesz az esetleges migrációs és implementációs projektekben
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség pénzügy vagy számvitel területen
  • Legalább 3-4 éves multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • hitelkockázat-elemzés/credit management területen
  • Banki vagy biztosítási szektorban szerzett tapasztalat előny!
  • Legalább 1 év teljes körű vezetői tapasztalat
  • Kiváló priorizálási és analitikus készség
  • Eredményorientált gondolkodásmód, folyamatos fejlesztési szemlélet
Amit ajánlunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern irodai környezet
  • Remek képzési és karrier lehetőségek egy nemzetközi csapat tagjaként
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő