www.cvonline.hu

Senior Csomagolóanyag koordinátor

  • A hirdetés 322 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Külföldi tulajdonban lévő multinacionális elektronikai termékeket gyártó Partnerünk részükre keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

A termeléshez szükséges logisztika tervezése;
Csomagolóanyag menedzsment kialakítása (műanyag, ESD-s dobozok, tárolók, elválasztók), beszállítói és vevői csomagolóanyagok, ill. külső és belső folyamatok kezelése;
Félkész-, kész termékek adatainak beállítása, folyamatos karbantartása;
Intenzív részvétel az új projektekben a csomagolóanyagok fejlesztésében, bevezetésében;
Csomagolóanyaggal kapcsolatos költségek optimalizálása;
Vevői igény szerinti kiszállítások ütemezése;
Riportok és statisztikák készítése a vezetés részére;
4-5 fős csoport vezetése.

Követelmények:

Min. középfokú végzettség
Legalább 2-3 éves termelő vállalatnál, csomagolóanyagok beszerzése területén szerzett szakmai tapasztalat azonos vagy hasonló pozícióban
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
SAP ismeret

Előny:

Szakirányú felsőfokú végzettség
Logisztika területén, gyártó cégnél szerzett tapasztalat
Vezetői tapasztalat

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Multinacionális, stabil vállalati háttér
Béren kívüli juttatások
Szakmai fejlődési lehetőség

Automatizálási mérnök | Automation engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Az Ön feladata lesz: - PLC programok...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Folyamatmérnök | Process engineer - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladata l...

Program Manager - Tatabánya környéke

T-HR Kft.