www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1054772
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
Senior Core Java Fejlesztő- R&D (GYJU)

Főbb feladatok, munkák:
  • Java alkalmazások fejlesztése, karbantartása (full-stack)
  • Legmodernebb technológiák felkutatása, kipróbálása, R&D részfeladatok
  • Regressziós és unit tesztek fejlesztése
  • Angol nyelvű szakmai szövegek megértése, programok dokumentálása

Elvárások:
  • Core Java 8 nyelv ismerete 5+ év fejlesztői tapasztalattal
  • Junit 4, GIT ismerete,
  • OOP biztos tudása napi szintű használata, design pattern-ek napi szintű használata
  • Többszálú vezérlés biztos tudása napi szintű használata (Java Concurrency In Practice és a The Art Of Multiprocessor Programming)
  • RDBMS (Relációs adatbázis kezelés biztos tudása ) /SQL
  • Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás (konferencia, dokumentáció, befektetői beszámoló, ötletek)

Előnyt jelent:
  • Cloud technológiák pl. AWS ismerete (DynamoDB, RDS, S3, Lambda)
  • Google (Big Query), ffmpeg, caffe, OpenID, IntelliJ IDEA ismerete
  • IP kamerák működésének ismerete
  • HTML5 / CSS3 / Javascript ismeretek
  • AngularJS, C++

Amit kínálunk:
  • Fejlődési lehetőség
  • Kreativitást igénylő, változatos feladatok
  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes irodai környezet
  • Barátságos hangulat
  • Munkakörnyezet: Git, Jira, Jenkins, Windows, Linux
  • Amatőr Go, darts és ulti versenyek

Kezdés: Azonnal
Juttatás: versenyképes
Jogviszony: teljes munkaidős, alkalmazotti
Munkavégzés helye: Budapest XI.

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával, vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Komjád Gyöngyvér, Orosz Judit +36.1.789.7416

Tech People LÁBLÉC