www.cvonline.hu

Senior copywriter

  • A hirdetés 323 napja lejárt

Nemzetközi és hazai ügyfelekkel egyaránt rendelkező, a piacon évek óta sikeresen működő reklám- és kommunikációs ügynökséghez keresünk Senior copywriter pozícióba munkatársat.

Feladatok

Az ABC a világ legjobb játéka. Gyakorlatilag bármit megteremthetsz belőle, csak kellő tehetség, elszántság és tapasztalat kell hozzá. Ha mind a háromból elég van benned, legyél a játszópajtásunk! Mi hagyunk nyerni.

Elvárások

Legyen:

  • Minimum 4 éves tapasztalatod
  • Koncepcionális gondolkodásmódod
  • Véleményed mindenről
  • Sok ötleted
  • Proaktív homloklebenyed
  • Önállóságod
  • Jó angolod
  • Prezentációs készséged.

Minden mást megkapsz tőlünk.

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes fizetés
  • Izgalmas, folyamatosan megújuló projektek
  • Nagy nemzetközi és magyar brandek
  • Nyitott, barátságos csapat sok röhögés
  • Felejthetetlen csapatépítők
  • A város legszebb panorámája
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Elvárt nyelvtudás Angol