www.cvonline.hu

Senior Controller

  • A hirdetés 365 napja lejárt

Médiapiacon tevékenykedő

budapesti székhelyű társaság gazdasági igazgatósága

pozícióra várja a jelentkezőket.

Feladatok:

  • Szerződések, számviteli bizonylatok (számlák, teljesítésigazolások, megrendelések stb.) pénzügyi ellenőrzése
  • Szerződéses konstrukciók előkészítése szorosan együttműködve a jogi szakértőkkel
  • Bejövő és kimenő számlák ellenőrzése, számlázás előkészítése, a vonatkozó szerződések, teljesítésigazolások szerint
  • Költséghely és költségviselő struktúra karbantartása, a kontírozás kiegészítése a vonatkozó kódokkal
  • Könyvelt adatok rendszeres ellenőrzése
  • Részvétel a havi zárási folyamatban, költségfelosztások, elhatárolások, analitikák készítése, éves könyvvizsgálat aktív támogatása
  • Havi, negyedéves és éves jelentések elkészítése
  • Költségadatok elemzése
  • Éves költségtervezés támogatása
  • Terv – tény összehasonlítások készítése, eltérések okainak feltárása, magyarázata
  • A cégcsoport kontrolling rendszerének üzemeltetése, folyamatos riportolás az ügyvezetés és a tulajdonos felé
  • Kapcsolattartás belföldi és külföldi (román, lengyel) partnerekkel, társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • 3-5 év kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi kontrolling tapasztalat (alapvető adózási és számviteli gyakorlati ismeretek)
  • Magabiztos angolnyelv-tudás
  • Excel 2010 magas szintű ismerete
  • Jó elemző készség
  • Önállóság
  • Hatékony munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt

Előnyt jelent:

  • NAVISION vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Reklámadó és médiatörvény ismerete
  • Médiapiaci vagy SSC tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és megfelel a fenti elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol