www.cvonline.hu
Senior Consultant Unified Communication/ VoIP (Bécs)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.01.
Jelentkezési határidő: 2014.08.04.
Hirdetés azonosító: 819375
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Ügyfelünknek, egy bécsi informatikai szolgáltatónak, keresünk

Senior Consultant Unified Communication/ VoIP

munkakörbe megfelelő szakembert.

Ügyfelünk jelenleg számos hasonló pozícióba keres szakembert, így jelentkezését akkor is szívesen fogadjuk, ha nem teljesen a leírásnak megfelelő skillekkel rendelkezik, de szívesen dolgozna hasonló pozícióban

Feladatok

  • VoIP és Unified Communication megoldások NON Standard követelményeinek design-ja, koncepciója és implementálása Enterprise szegmensben
  • Megoldási koncepciók létrehozása új ügyfeleknél
  • Migráció, update és architektúra beállítások meglévő ügyfeleknél
  • Közreműködés a termékfejlesztés és bevezetés folyamatában
  • Szoros együttműködés a belső PreSlaes és Postsales részlegekkel
  • Quality standard biztosítása
  • Workshopokon és továbbképzéseken való részvétel
  • 3.szintű Solution design

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • VoIP/UC eszközök alapos ismerete
  • CCNP certifikáci
  • IP/IT ismeretek (QoS, LAN, WAN, IP-Routing, IP-Switching, VPN, Wireless LAN)
  • Windows, Linux, UNIX, VMWare ismeretek
  • Networkmanagement eszközök ismerete
  • Video megoldások, Video-Endpoints ismerete előnyt jelent
  • Min. erős középfokú angol nyelvtudás elvárt, német előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes munka, egy a szakmai előrelépést támogató környezetben

Egyéb információk

  • Munkavégzés helye: Bécs
  • Kezdés: 2014 nyár/ősz
  • Hossz: hosszútávú
  • Nyelvtudás: Angol és/vagy Német (ideális esetben mindkettő)

Kategória
IT / Informatika
Régió
Külföld