www.cvonline.hu

Senior collection specialist - INTS/13/6

  • A hirdetés 364 napja lejárt

Partnerünk piacvezető kereskedelmi nagyvállalat, amely élőállat és hús importjára és exportjára specializálódott. Jelenleg pénzügyi csapatukba keresnek collection specialist munkatársat, nagyvállalati portfólióhoz.

Feladatkör:

  • vállalat kintlévőség portfóliójával kapcsolatos riportok, jelentések elkészítése
  • döntési folyamatban való részvétel
  • ügyfelekkel kötött kereskedelmi szerződéses konstrukció kialakításában való közreműködés, fedezetekkel kapcsolatos dokumentáció ügyintézése (főként külföldi vevőpotrtfólió)
  • vevőportfólió minőségének nyomonkövetése, kereskedőkkel történő egyeztetés
  • hivatalos levelezés lebonyolítása (kompenzációk, vevői egyenleg egyeztetése, jogi irodákkal való kapcsolattartás)

Elvárás:

  • junior területen 1-2 év, senior területen 3-5 év releváns tapasztalat vállalati követeléskezelésben, vagy banki oldalon
  • elhivatottság esetén aggilis frissdiplomás pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • tárgyalóképes (legalább B2) aktív angol nyelvtudás
  • erős elemzőkészség és riportálási tapasztalat
  • jó szervezőkészség
  • problémamegoldó
  • kiváló kommunikációs képesség
  • precizitás
  • monotóniatűrés
  • határidők betartása
  • magas fokú terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó

Előny:

  • gazdasági diploma
  • orosz nyelvtudás
  • MS AX ismeret
  • vonatkozó jogszabályok alapos ismerete
  • nemzetközi kereskedelemfinanszírozási tapasztalat
  • értékesítő véna

 Amit nyújtunk:

  • Kulturált munkakörülmények, nagyon jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Valóban ösztönző, versenyképes fizetés, fizetett túlóra
  • Hosszú távú biztos háttér, egy dinamikusan növekvő kereskedelmi vállalat csapatában
  • Változatos munkakör (közvetlen kapcsolat a felsővezetői körrel)
  • Felelősségteljes feladatok, szakmai kihívások

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol