www.cvonline.hu

Senior CNC megmunkáló

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Feladatok:

  • CNC esztergálás,
  • marás modern CNC gépeken

Gyakorlat, elvárások:

  • szakmunkás vagy technikusi végzettség,
  • 3-5 év CNC-megmunkálási tapasztalat.
  • Precizitás, fegyelmezettség, fogékonyság a kollégáktól való tanulásra, ill. a tudás átadására

Munkavégzés helye: Nyíregyháza, 100 fős középvállalkozás

Bérezés, szakmai előmenetel: versenyképes, a vállalat segíti a további szakmai előmenetelt. A nagy pontosságú, kis szériában történő alkatrészek gyártása a legmodernebb gépparkkal optimális a szakmai fejlődésre.

Munkavégzés helye Nyíregyháza
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Nyíregyháza