www.cvonline.hu

Senior CNC megmunkáló

  • A hirdetés 330 napja lejárt

Feladatok:

  • CNC megmunkálás kis- és közepes szériában

Gyakorlat, elvárások:

  • szakmunkás vagy technikusi végzettség
  • 3-5 év CNC-megmunkálási tapasztalat
  • precizitás, fegyelmezettség, fogékonyság a kollégáktól való tanulásra, ill. a tudás átadására

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza, 100 fős középvállalkozás

Bérezés, szakmai előmenetel:

  • versenyképes, a vállalat segíti a további szakmai előmenetelt

Jelenetkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő