www.cvonline.hu

Senior CNC megmunkáló

  • A hirdetés 528 napja lejárt

Senior

CNC megmunkáló

Feladatok: CNC megmunkálás kis- és közepes szériában

Gyakorlat, elvárások: szakmunkás vagy technikusi végzettség, 3-5 év CNC-megmunkálási tapasztalat. Precizitás, fegyelmezettség, fogékonyság a kollégáktól való tanulásra, ill. a tudás átadására

Munkavégzés helye: Nyíregyháza, 100 fős középvállalkozás

Bérezés, szakmai előmenetel: versenyképes, a vállalat segíti a további szakmai előmenetelt

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő