www.cvonline.hu
Senior Cisco hálózati rendszerüzemeltető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.09.09.
Jelentkezési határidő: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1071775
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Banki szektorban tevékenykedő partnerünk számára keresünk új munkatársat Senior Cisco hálózati rendszerüzemeltető pozícióba:

Feladatok

  • Központ és fiókhálózat LAN/WAN/MAN/WiFi üzemeltetési feladatok elvégzése, dokumentálása, koordinálása;

  • IP telefon hálózatüzemeltetési feladatok elvégzése;

  • Bejövő hibajegyek kezelése, megválaszolása SLA időn belül;

  • Új hálózati eszközök tesztelése, kiválasztása;

  • Bankon belüli kommunikációs feladatok egyeztetése;

  • Adatszolgáltatás bankon belül;

  • Kapcsolattartás a szerződéses partnerekkel;

  • Szerződéses partnerek munkájának ellenőrzése
  • Elvárások

  • Legalább 3 éves gyakorlat Cisco hálózati eszközök, hálózatok üzemeltetése, támogatása terén;

  • Érvényes CCNA és/vagy CCNA Voice vizsga;

  • Cisco ACS 5.x ismeret;

  • QoS ismeret;

  • EIGRP, OSPF, BGP routing protokolok ismerete;

  • B kategóriás jogosítvány;

  • Jó kommunikációs készség (szóban és írásban is);

  • Önállóság és kezdeményezőkészség;

  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban is);

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;

  • Rugalmas, lelkes és dinamikus személyiség;

  • Hajlandóság alkalmankénti munkaidőn kívüli/hétvégi munkavégzésre (készenlét/túlóra)

  • Előnyök

    Amit ajánlunk

  • Stabil munkahely

  • Fejlődési lehetőség, új technológiák

  • Vidám munkahelyi légkör

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió