www.cvonline.hu

Senior Card Administrator

  • A hirdetés 700 napja lejárt

Munkavégzés helye:
Budaörs
Kezdés várható időpontja:
Azonnal

Magyarországon 1990 óta jelenlévő budaörsi székhelyű, energetikai szektorban tevékenykedő, nemzetközi cégünkhöz keresünk munkavállalót Senior Card Administrator pozícióba, teljes munkaidőbe, határozatlan idejű szerződéssel.

Feladatok:

  • Az aktív vevőportfólióban szereplő ügyfelek hitelkeretének emelése, csökkentése
  • Kapcsolattartás a hitelbiztosító intézettel
  • Ügyfélpanaszok kezelése
  • Kapcsolattartás a nemzetközi kártyaközponttal, nemzetközi reklamációk kezelése
  • Kapcsolattartás a nemzetközi áfa visszatérítő céggel és áfa visszatérítési regisztráció kezelése
  • Utólagos útdíj fizetési regisztráció és reklamációk kezelése
  • A kártya adminisztrációs terület működésének ellenőrzése
  • Folyamatos együttműködés a helpdeskért és az értékesítésért felelős kollégákkal

Pozíció beöltéséhez szükséges feltételek:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Kisebb csapat irányításában szerzett vezetői tapasztalat
  • Kártyarendszerek működtetésével kapcsolatos tapasztalat
  • Legalább társalgási szintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, SAP)
  • Adminisztrációs tapasztalat, precizitás
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Döntéshozási képesség, lelkesedés és kezdeményező magatartás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal, lendületes csapatban való munkavégzés
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Teljes körű betekintés a cég tevékenységébe
Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol