www.cvonline.hu

Senior C# Szoftverfejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2015.05.12.
Hirdetés azonosító: 874135

Budapesti központú, 10 európai országban jelen lévő telekommunikációs területen jelenlévő ügyfelünk fejlesztőcsapatába keresünk Senior C# szoftverfejlesztő munkatársat.

Feladatok:

- 12 fős szoftverfejlesztői csapat tagjaként részt vesz a cég által fejlesztett telekommunikációs rendszer folyamatos fejlesztésében, a felhasználói igényeknek és üzleti kihívásoknak megfelelően
- Fontosabb modulok önálló tervezése és kódolása
- Aktív közreműködés a szoftver és adatbázis architektúra tervezésében
- Támogatja az üzleti döntés-előkészítési folyamatokat adatbázis elemzések készítésével
- Közreműködik a rendszerhez kapcsolódó új technológiák kutatásában

Elvárások:

- Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség
- Legalább 3 éves szakmai tapasztalat szoftverfejlesztőként és/vagy tervezőként
- .NET keretrendszer és a C# nyelv
- Önálló problémamegoldó képesség
- Termékcentrikus gondolkodásmód
- Jó angol szakmai nyelvismeret

Előnyt jelent:
- Telekommunikációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- Web alkalmazások és webservice-ek készítése (ASP.NET, MVC, SOAP)
- HTML és CSS ismeretek
- MSSQL adatbázis ismerete és gyakorlata (tervezés, méretezés, tárolt eljárások optimalizálása)
- Windows operációs rendszerek ismerete (szolgáltatások, API-k)
- Hálózati ismeretek (socket programozás, routing, NAT, firewall)
- Jártasság VoIP technológiákban (SIP, RTP)
- Önállóan vagy csapatban fejlesztett referencia munka bemutatása

Amit kínálunk:

- Előrelépési lehetőség vezető fejlesztői pozícióba
- Dinamikusan fejlődő, lelkes és motivált csapat
- Szakmai kihívások, utazási lehetőségek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a