www.cvonline.hu

Senior C++ Játékfejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2015.01.05.
Hirdetés azonosító: 885744

Érdekel a játékfejlesztés?
Elhivatott és lelkes C++ programozó vagy?
Egy remek hangulatú, fiatalos csapatban szeretnél dolgozni?

Biztos, stabil, külföldi háttérrel rendelkező magyar játékfejlesztő partnerünk modern, budai irodájába keresünk fejlesztő kollégákat.

Feladatok:

- Izgalmas és sokrétű programozási feladatok
- Részvétel a koordinálási és szervezési folyamatokban
- Részvétel a határidős projektek teljesítésében
- Fejlesztési folyamatok optimalizálása, javítása

Elvárások:

- Legyen 3 éves fejlesztői tapasztalatod C++ programnyelven
- Légy precíz, programozz alaposan
- Légy nyitott az agilis fejlesztési módszertan megismerésére, használatára
- Érts angolul

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Fiatalos, jó hangulatú csapat
- Nyugodt munkakörnyezet, és munkamenet
- Fiatalos, modern irodai környezet kikapcsolódási lehetőségekkel (csocsó, stb.)

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján