www.cvonline.hu

Senior C++ Játékfejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.09.14.

Pozíció leírása / Job description

Érdekel a játékfejlesztés?
Elhivatott és lelkes C++ programozó vagy?
Egy remek hangulatú, fiatalos csapatban szeretnél dolgozni?

Biztos, stabil, külföldi háttérrel rendelkező magyar játékfejlesztő partnerünk modern, budai irodájába keresünk fejlesztő kollégákat.

Feladatok:

Milyen feladatokkal találkozhatsz a munkád során?

- Izgalmas és sokrétű programozási feladatok
- Programozók felelős koordinálása és motiválása, feladatok ütemezése és nyomon követése
- Részvétel a határidős projektek teljesítésében, a stratégiai tervek és kialakításában
- Partneri kapcsolatok fejlesztése, kapcsolattartás kiadók és más partnercégek szakmai vezetőivel
- Fejlesztési folyamatok optimalizálása, javítása

Elvárások:

Amiket elvárunk:

- Legyen 5 éves fejlesztői tapasztalatod C++ programnyelven
- Légy gyakorlott 2+ fős szakmai csapat felelős koordinálásában és motiválásában
- Programozz alaposan, letisztultan a konvenciók ismeretében
- Légy precíz, képes legyél komplex rendszereket átlátni, strukturáltan gondolkodni
- Légy nyitott az agilis fejlesztési módszertan megismerésére, használatára
- Kiválóan értsd az írott angolt, és legalább középszinten tudj kommunikálni is

Előny, de nem feltétel, ha:
- Gyakorlott vagy agilis, scrum vagy más iterációalapú fejlesztési módszertanban
- Dolgoztál már C++ programozóként legalább egy közepes méretű játékon az indulástól a befejezésig
- Fejlesztettél többféle platformon (pl. játékkonzolok, mobil OS-ek, Unix/Linux, backend-rendszerek)
- Részt vettél már open source fejlesztésben
- Szenvedélyes gamer vagy

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Fiatalos, jó hangulatú csapat
- Nyugodt stresszmentes munkakörnyezet és munkamenet
- Trendi A-kategóriás iroda Belbudán, közel metróhoz, villamoshoz, bicikliúthoz, zárt bringatárolóval és zuhanyzóval

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -