www.cvonline.hu

Senior C++ fejlesztő

  • A hirdetés 722 napja lejárt

Ipari szoftver megoldások területén vezető szerepet betöltő, élvonalbeli technológiákat alkalmazó, multinacionális hátterű partnerünk számára keresünk új munkatársat Szoftverfejlesztő pozícióba.

Feladat:

  • Szoftverfejlesztés Windows és Linux környezetben elsősorban C++ és C# nyelven agilis módszertan szerint;
  • A  szoftverarchitektúra alakítása, folyamatos fejlesztése;
  • Hibajavítások elvégzése a már korábban kiadott verziókban;
  • Fejlesztésközeli tesztelés, automatikus tesztek implementálása;
  • Részvétel a felhasználói követelmények specifikálásában;
  • Kapcsolattartás a megbízóval.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú (IT) végzettség;
  • Legalább 1 év szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat (C++);
  • UML, OOA,OOD, OOP ismeretek;
  • Angol nyelvtudás (B2);
  • Jó kommunikációs készség;
  • Logikus gondolkodásmód, fejlett rendszerszemlélet;
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés.

Előny:

  • Qt tapasztalat;
  • C#, .Net ismeret;
  • MFC/ATL, COM tapasztalat;
  • Német nyelvtudás;
  • Jártasság egyéb OOP nyelvekben;
  • Hiba és verziókövető eszközök ismerete;
  • Nemzetközi környezetben szerzett ismeretek;
  • Rugalmasság, széleskörű szakmai érdeklődés;
  • Csapatszellem, alkalmazkodó készség;
  • Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje át szakmai önéletrajzát Hajzer Júlia, Junior Tanácsadó kolléganőnk részére, az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr