www.cvonline.hu

SENIOR C++ FEJLESZTŐ

  • A hirdetés 781 napja lejárt

Egyedi szoftver- és alkalmazásfejlesztés területén piacvezető megbízónk részére keresünk tapasztalt C++ fejlesztő kollégát szoftver- és applikáció fejlesztési feladatok ellátására.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

Szoftver és applikációk fejlesztése, valamint egy adott főmodul fejlesztésének vezetése.

Szoftverfunkciókkal kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása

Részvétel a tervezési és specifikációs folyamatokban

Funkciók implementálása és dokumentálása

Szoftverkarbantartás

Pro-aktív kommunikáció a vállalaton belüli csapatokkal

Elvárások:

Releváns felsőfokú végzettség (informatika/villamosmérnök)

3-5 év C++ környezetben szerzett munkatapasztalat

Számítógépes kliensalkalmazás-fejlesztés területén szerzett tapasztalat

Szoftvertervezésben szerzett tapasztalat

Angol nyelvű kommunikációs képesség

Nagyfokú függetlenség és pro-aktivitás

Csapatorientált szemlélet

Előnyök:

Online szolgáltatás-fejlesztés

OpenGL ismeret

Linux vagy QNX platformon szerzett fejlesztési tapasztalat

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés

Kiváló munkakörülmények

Érdekes, szakmailag kihívást jelentő innovatív feladatok

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő