www.cvonline.hu

Senior C++ fejlesztő

  • A hirdetés 1075 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • Szoftverfejlesztési, tervezési feladatok Windows operációs rendszer alatt C++ nyelven,
  • Aktív részvétel a fejlesztési folyamatban, desktop és szerver alkalmazások fejlesztése,
  • Szoftver-specifikációk elemzése, tesztelése, dokumentálása,
  • Együttműködés a fejlesztő csoport többi tagjával,
  • Fejlesztőcsapat junior tagjainak támogatása.
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Releváns szakmai tapasztalat C, C++ területen,
  • Angol nyelv középszintű ismerete (szóban és írásban).
Előny:
  • Unix, Oracle, MFC ismerete.
  • Szükséges kompetenciák:
  • Önállóság,
  • Analitikus gondolkodásmód,
  • Precizitás,
  • Csapatmunkára való hajlandóság.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre:

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika