www.cvonline.hu

Senior C++ Fejlesztő

  • A hirdetés 368 napja lejárt

Feladatok

  • Orvosi képalkotó berendezésekhez 3D képmegjelenítő szoftvermodul fejlesztése C++-ban Windows alatt (az idő kb. 80%-ában)

  • A szoftvermodul minőségének biztosítása, tesztmenedzseri feladatok ellátása (az idő kb. 20%-ában)

Elvárások

  • Legalább 3 év C++ szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat

  • OOP-ben, OOD-ben való jártasság

  • Szakirányú felsőfokú (informatikus vagy villamosmérnök) végzettség

  • Általános mérnöki szemlélet

  • Analitikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet, precíz, önálló munkavégzési képesség

  • Utazási hajlandóság (időszakosan, néhány napos németországi munkavégzés)

Előny

  • Hiba és verziókövető eszközök ismerete

  • Orvosi képalkotó szoftverek terén szerzett tapasztalatok

  • Design pattern-ek használatában való jártasság

  • 3D megjelenítési technológiák ismerete

  • Minőségbiztosítás terén szerzett tapasztalatok

  • Tesztautomatizálás terén szerzett tapasztalatok

  • Tesztmenedzseri tapasztalatok

Elvárás

Mindestausbildung:
Praxis als Montagetischler o.ä., Lehrabschluss als Tischler von Vorteil, FS B ist ein MUSS, FS C von Vorteil (!!!kann nachgeholt und finanziert werden).

Wir wenden uns aber auch an handwerklich geschickte Bewerber aus anderen Berufen, die bereit sind, sich das nötige Fachwissen in einem professionellen Schulungsbetrieb anzueignen.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő -
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő